Вплив сауни на здоров'я

( 0 Голосов ) 

 

Вплив сауни на здоров'я

Основним профілактичним чинником в сауні є звичайно ж тепло. Причому, у відмінності від інших теплових процедур, тепло в сауні діє комплексно, практично на всі органи і системи організму.

Перебування в лазні або сауні дозволяє прогріти не тільки верхні шари шкіри, але і внутрішні органи. При тривалому прогріванні капіляри і крупні судини розширюються, що приводить до активізації кровотоку і інтенсивного виведення продуктів обміну (шлаків) з організму. Внутрішні органи омиваються свіжою, насиченою киснем, кров'ю, що значно покращує їх роботу.

Детальніше...

Алкоголь та сауна

( 0 Голосов ) 

 

Глибоко укоріненою традицією російського народу, на жаль, є вживання в лазні або сауні великої кількості алкоголю. Хтось п'є горілку, хтось пиво, а хтось коньяк.

Численні дослідження властивостей алкоголю свідчать про те, що вживання будь-якого спиртного в сауні – несе величезну небезпеку для здоров'я, а іноді і для життя людини.

Детальніше...

Фінська сауна

( 0 Голосов ) 

 

sauna

Вартість 1 години - 130грн, за 7 чоловік.

При збільшенні кількості людей вартість 1 години збільшується.

За кожну наступну людину 20грн.

 

В сервіс входить:

Безкоштовно: на 1 людину - комплект простирадл, одноразові тапки, полотенце.

Платно: послуги бару, косметика, гігієнічні засоби.

Детальніше звертайтесь до адміністратора.

Працюємо цілодобово без вихідних.


Сауна, це фінський аналог російської лазні (баня по-фінські так і буде - sauna). Єдиними, але дуже важливими відмінностями сауни від лазні є температурний режим і вологість в парній.

Навідміну від російської лазні, де температура нечасто досягає 100 градусів за Цельсієм, у фінській сауні 120-125 градусів – це норма. Іноді, любителі сауни, вважають за краще париться і при 140 градусах. Переносити сильний жар допомагає дуже низький рівень вологості, лише – 5-10 відсотків. Зрозуміло за таких екстремальних умов існує ряд застережень, покликаних забезпечити безпеку і користь від паріння.

Детальніше...

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider