• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

Open day - фотозвіт.

( 3 Голосов ) 

20 липня, 2014 

DEN-LITA 20june

Детальніше...

Розклад занять - Фітнес. 3 зали.

( 2 Голосов ) 

Зал №1 - Блакитний

ЗАЛ №1 - "Блакитний"

часпонеділоквівтороксередачетверп'ятницясуботачас
8

 Pilates

Advance

Ольга

Саламаха

 Pilates

Advance

Ольга

Саламаха

 8
9

Pilates

Advance

Ольга

Саламаха

Power

Step

Аліна

Ніколенко

Pilates

Advance

Ольга

Саламаха

 Power

Step

Аліна

Ніколенко

Pilates

Advance

Ольга

Саламаха

Power

Step

Аліна

Ніколенко

 9
 10  Power

Stretch

Ольга

Саламаха

Body

Sculpt

Олена

Power

Stretch

Ольга

Саламаха

Body

Sculpt

Олена

Power

Stretch

Ольга

Саламаха

 10
 11  Port

De Bras

Нікіта

Port

De Bras

Нікіта

Port

De Bras

Нікіта

 11

 

 12

Pilates

Props

Ольга

Саламаха

Pilates

Props

Ольга

Саламаха

 Pilates

Props

Ольга

Саламаха

ІНТЕНСИВНЕ

СХУДНЕННЯ**

(лекція "правильне

харчування")

 12
 13

Ідеальне

тіло

Настя

Мошківська

 13
14  Body

Flex

Олена

 14
15 15:30

Ідеальне

тіло

Настя

Мошківська

15:30

Ідеальне

тіло

Настя

Мошківська

 15
16  16
17

Body

Flex

Олена

Body

Flex

Олена

 17
 18

Pilates

Advance

Ольга

Саламаха

 Плоский

живіт/

пружні

сідниці

Аліна

Ніколенко

Pilates

Advance

Ольга

Саламаха

 Плоский

живіт/

пружні

сідниці

Аліна

Ніколенко

Pilates

Advance

Ольга

Саламаха

 18
 19

Body

Sculpt

Оля

Тітова

Stretching

Оля

Тітова

Body

Sculpt

Оля

Тітова

Stretching

Оля

Тітова

 Body

Sculpt

Оля

Тітова

 19
 20

Баланс

Йога

Олена

 Pilates

Props

Ольга

Саламаха

 Баланс

Йога

Олена

 Pilates

Props

Ольга

Саламаха

Баланс

Йога

Олена

 20
21  21

Зал № 2 - Бузковий

ЗАЛ №1 - "Бузковий"

часпонеділоквівтороксередачетверп'ятницясуботачас
8  

 

 

 

 8
9  

 

Functional

Step

Олена

Functional

Step

Олена

 

 

 9
 10  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 10
 11  

 

Step1 **

Нікіта

 

 

Step1 **

Нікіта

 

Isometric

Burn

Style

 Нікіта

 

 11

 

 12  

 

 

 

 

 

Зумба*

Христина

 12
 13  

 

 13
14

Сальса

Аліна

Антоненко

 14
15  

 

 

 

Дитяча

Зумба

Аліна

Ніколенко 

 15
16

Плоский

живіт/

пружні

сідниці

Аліна

Ніколенко

 16
17

Гімнастика +

Корекція

постави

(діти)

Оля

Тітова

Дитяча

Зумба

Аліна

Ніколенко

 Гімнастика +

Корекція

постави

(діти)

Оля

Тітова

Дитяча

Зумба

Аліна

Ніколенко

Гімнастика +

Корекція

постави

(діти)

Оля

Тітова

 17
 18  

 

ІНТЕНСИВНЕ

СХУДНЕННЯ

Настя

Мошківська 

 ІНТЕНСИВНЕ

СХУДНЕННЯ

Настя

Мошківська 

 

 

 18
 19

Interval

Training

Аліна

Антоненко

Isometric

Burn

Style

 Нікіта

Interval

Training

Аліна

Антоненко

 

Isometric

Burn

Style

 Нікіта

 

Interval

Training

Аліна

Антоненко 

 19
 20

 Aero

Mix

Аліна

Антоненко 

 

Зумба

Христина

 

 Aero

Mix

Аліна

Антоненко 

 

Зумба

Христина

 

 Aero

Mix

Аліна

Антоненко  

 20
21  21

 

 

ЗАЛ №3 - Рожевий

ЗАЛ №3 - "Рожевий"

часпонеділоквівтороксередачетверп'ятницясуботачас
8

Йога

Наталія 

Йога

Наталія 

Йога

Наталія 

 8
9

 

 Йога

Наталія

 

 Йога

Наталія 

 

 Йога

Наталія

 9
 10

 Плоский

живіт/пружні

сідниці

Ольга

Саламаха

 

 

 Плоский

живіт/пружні

сідниці

Ольга

Саламаха

 

  Плоский

живіт/пружні

сідниці

Ольга

Саламаха

 

 10
 11

Тай-Бо

Костя

Functional

Training

Аліна

Ніколенко 

 Тай-Бо

Костя 

Functional

Training

Аліна

Ніколенко 

Тай-Бо

Костя 

Functional

Training

Аліна

Ніколенко

 11

 

 12

90-60-90

Настя

Мошківська

Тай-Бо

Костя

 

 Тай-Бо

Костя

Сучасні

танці

(діти) **

Оля

Тітова 

 12
 13

 13:30

Step

Настя

Мошківська

13:30

Step

Настя

Мошківська

13:30

Step

Настя

Мошківська

 Step

By

Step

Аліна

Антоненко 

 13
14

 90-60-90

Настя

Мошківська 

 14
15

 

 15
16

 Step

Аліна

Антоненко

 Сальса

Аліна

Антоненко

 16
17

Power

Step

Аліна

Ніколенко 

90-60-90

Настя

Мошківська

 Power

Step

Аліна

Ніколенко 

 90-60-90

Настя

Мошківська

 Power

Step

Аліна

Ніколенко 

 17
 18

 Стрип

пластика

Аліна

Антоненко 

 Step

By

Step

Аліна

Антоненко

Стрип

пластика

Аліна

Антоненко  

 Step

By

Step

Аліна

Антоненко

Стрип

пластика

Аліна

Антоненко

 18
 19

 Functional

Training

Аліна

Ніколенко 

 Step I

Тетяна

Functional

Training

Аліна

Ніколенко  

Step I

Тетяна

 Functional

Training

Аліна

Ніколенко  

 19
 20

20:15

Тай-Бо

Костя

 

20:15

Тай-Бо

Костя  

 

20:15

Тай-Бо

Костя 

 20
21  21

 

 

Уважно слідкуйте за розкладом. Адміністрація лишає за собою право змінювати розклад занять. Детальніше інформація за тел. +380 96 129 80 97

 

* тільки для фіксованих абонементів

Наша адреса:

м. Львів,вул. Мельника, 18

(вхід зі сторони відкритих тенісних кортів)

Палац спорту «Україна»

перший поверх
+380 32 237-73-22
+380 67 960-67-88

другий поверх
+380 32 238-04-48
+380 96 129-80-97