• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

Open day - фотозвіт.

( 35 Голосов ) 

20 липня, 2014 

DEN-LITA 20june

Детальніше...

Розклад занять - Фітнес. 3 зали.

( 32 Голосов ) 

Зал №1 - Блакитний

ЗАЛ №1 - "Блакитний"

часпонеділоквівтороксередачетверп'ятницясуботачас
8

 

 

 8
9

Pilates

Ольга

 


Pilates

Ольга

 

 

 

Pilates

Ольга

 

 9
 10

 Плоский

 живіт/

пружні сідниці

Ольга

Stretch

Pilates

Ольга

 

Плоский

живіт/

пружні сідниці

Ольга

Stretch

Pilates

Ольга

 

Плоский

живіт/

пружні сідниці

Ольга

Pilates

Ольга

 

 10
 11  

 

Body Scylpt

Оля

 11

 

 12

 

 

 

 

 12
 13

 Body

Fitness

Аліна

 13
14  14
15

 


 

 

 15
16

 16:30-17:30

Fit Ball/

Стрункі

ніжки

Оля

16:30-17:30

Fit Ball/

Стрункі

ніжки

Оля

 

 16:30-17:30

Fit Ball

Стрункі

ніжки

Оля

 16
17

Bums

100

Аня

 

Bums

100

Аня

 17
 18

Pilates

Ольга

 

 Body

Fitness

Аліна

Pilates

Ольга

 

 Body

Fitness

Аліна

Pilates

Ольга

 

 18
 19


Slim &

Sculpt

Валерія

 

Йога

Надія

Slim &

Sculpt

Валерія

Йога

Надія

 Slim &

Sculpt

Валерія

 19
 20

Step + ABT

Юля

 Pilates

Props

Ольга

Step + ABT

Юля

 

Pilates

Props

Ольга

 

Step + ABT

Юля

 20
21

 

 

 21

Зал № 2 - Бузковий

ЗАЛ №1 - "Бузковий"

часпонеділоквівтороксередачетверп'ятницясуботачас
8  

 

 

 

 8
9  

 

90-60-90

Ольга 

 

90-60-90

Ольга 

 

 

 

 9
 10  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 10
 11  

 

 

 

 

 

 

 

 11

 

 12  

 

 

 

 

 

Танц клас

(діти 7-12)

Аня

 12
 13

Stretching

Оля 

 

 13
14

Гімнастика+

корекція 

постави

(діти 3-7)

Оля

 14
15  

 

 

 

 

 15
16

 

 16
17

 

Гімнастика+

корекція

постави

(діти 3-7)

Оля

 

Гімнастика+

корекція

постави

(діти 3-7)

Оля

 

 17
 18

 Прес/Талія/

Спина

Аліна

 

Танц клас

(діти 7-12)

Аня

 

 Прес/Талія/

Спина

Аліна

 

 Танц клас

(діти 7-12)

Аня

 

Прес/Талія/

Спина

Аліна 

 

 18
 19

 Cross Fit 

Юля

Body Sculpt

 Оля

Cross Fit

Юля 

 

Body Sculpt

 Оля

 

Cross Fit 

Юля 

 19
 20

20:00-21:30

Баланс Йога

Ольга

 

 

Stretching

Оля

 

 20:00-21:30

Баланс Йога

Ольга

 

 

Stretching

Оля

 

 20:00-21:30

Баланс Йога

Ольга

  

 20
21  21

 

 

ЗАЛ №3 - Рожевий

ЗАЛ №3 - "Рожевий"

часпонеділоквівтороксередачетверп'ятницясуботачас
8

Йога

Наталія 

Йога

Наталія 

Йога

Наталія 

 8
9

 

 Йога

Наталія

 

 Йога

Наталія 

 

 Йога

Наталія

 9
 10

 


 Slim &

Sculpt

Валерія

 

 

 Slim &

Sculpt

Валерія

  

 Slim & Sculpt

Валерія

 10
 11

Step+

Intensiv

Аня

Functional

Training

Ольга

 

 Step+

Intensiv

Аня 

Functional

Training

Ольга

 

Step+

intensiv

Аня 

90-60-90

Валерія

 

 11

 

 12

12:30-13:30

SPARTAK

Fat Burner

Аня

 

12:30-13:30 

SPARTAK

Fat Burner

Аня

12:30-13:30

SPARTAK

Fat Burner 

Аня

Плоский живіт/

пружні сідниці

Оля

 

 12
 13

 

 

 

 

 13
14

 Bums 100

Аня

 14
15

 

 15
16

 16:30-17:30

90-60-90

Валерія

 

 16:30-17:30

90-60-90

Валерія

 

 16
17

Революція

Тіла 

Валерія

 

 

 Революція

Тіла

Валерія

 

 

 Революція

Тіла

Валерія

 

 17
 18

 TBW

Юля

 

 Плоский живіт/

пружні сідниці

Оля

TBW

Юля

 

 

Плоский живіт/

пружні сідниці

Оля

 

 

TBW

Юля

 

 

 18
 19

 Interval

Training

Аліна

 

 Step 

Аня

Interval

Training

Аліна

 

Step 

Аня

 Interval

Training

Аліна

  

 19
 20

 Aero Mix

Аліна

 Тай-Бо

Юля

 Aero Mix

Аліна

 Тай-Бо

Юля

 Aero Mix

Аліна

 20
21  21

 

 *заняття заморожене до 11.01.2016

 **заняття заморожене до 18.01.2016

 ***заняття заморожене до 01.02.2016

Уважно слідкуйте за розкладом. Адміністрація лишає за собою право змінювати розклад занять. Детальніше інформація за тел. +380 96 129 80 97

 

* тільки для фіксованих абонементів