Тай-бо

( 0 Голосов ) 

 

Тай-бо - це сучасний напрям у фітнесі, високо інтенсивна програма, що включає в себе рухи і прийоми з таких видів спорту як бокс, тхеквондо, карате, змішані з базовими аеробними кроками і доповнені класичними силовими вправами. Тай-бо - це заняття, яке вчить людину, як керувати своїм тілом.

Тай-бо - це програма, яка поєднує в собі найкраще з різних бойових дисциплін, що робить тіло міцним, підтягнутим і красивим. Тай-бо - це поєднання самоконтролю, притаманного бойовим мистецтвам, зосередженості, реакції і сили, що відрізняють бокс, а так само поєднання ритму, притаманного танцям. На основі тай-бо було розроблено такий напрямок у фітнес індустрії як Батука.

Бойові мистецтва і бокс розвивають силу, швидкість, рівновагу і реакцію. Танцювальні рухи виробляють витривалість, розвивають почуття ритму, покращують координацію і дуже добре впливають на серцево-судинну систему. На заняттях тай-бо робиться безліч ударів ногами, за рахунок чого можна відмінно підтягти їх і схуднути в руках, і інтенсивно працюють руки, за рахунок чого спалюється маса калорій. Вправи тай-бо - це набагато більше, ніж бойові мистецтва, бокс і танці. Тренування тай-бо поєднує найкраще з цих напрямків. Саме у цьому полягає його перевага перед звичайним фітнесом. Навчаючись філософії і методам тай-бо, можна навчитися захистити себе. Хоча дуже хочеться сподіватися, що вам ніколи не потрапити в ситуацію, коли ви повинні будете застосувати ці навички, але всяке може трапитися і завжди потрібно бути готовим до неприємних несподіванок. Практика тай-бо дає технічні навички, швидкість реакції, упевненість, що може коли-небудь стане в нагоді і врятувати життя.

Сенс фітнес Тай-бо, завдяки якому вже не перше десятиліття ця фітнес-програма є популярною, полягає в тому, що розвивається не тільки сила і інші фізичні навички. Тренування тай-бо допомагає мільйонам людей в усьому світі не тільки втратити зайві кілограми, але, що більш важливо, допомагає змінити самооцінку, подолати страхи і стати більш впевненим у собі.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Наша адреса:

м. Львів,вул. Мельника, 18

(вхід зі сторони відкритих тенісних кортів)

Палац спорту «Україна»

перший поверх
+380 32 237-73-22
+380 67 960-67-88

другий поверх
+380 32 238-04-48
+380 96 129-80-97