Стріп пластика

( 0 Голосов ) 

 

Ви хочете розкрити свою внутрішню сексуальну енергію, пробудити чуттєвість, відчути себе більш бажаною, прекрасною та привабливою?
Тоді, саме для цього, ми пропонуємо Вам заняття стриппластикою.
З кожним днем стриппластика завойовує Львів та збільшує кількість прихильниць. І не дивно, адже стрип-танець (популярно вживати словосполучення стріп денс) — це найсексуальніший спосіб зганяти калорії, і, хоча заняття не вимагають великих фізичних зусиль, це відмінне фітнес-тренування з максимальним задіюванням м'язів рук, грудей, живота, ніг і сідниць.
Стриппластика будується на стретчінгу (вправи направлені на поліпшення гнучкості і пластики тіла), вивченню танцювальних рухів, постановці танцю, акторській майстерності для виразнішого і спокусливішого виконання танцю.
Головне завдання уроків стриппластики – сподобатися самій собі в русі настільки, наскільки б ви хотіли подобатися чоловікам.
Гнучкість, пластичність та сексуальність — таємна фантазія майже кожної жінки, адже вміння спокусливо показати себе у феєрверку танцю, зберігши при цьому легкість і невимушеність, підсилюють привабливість жінки, роблять її чарівною в очах чоловіка.
Програма пыдходить усім бажаючим, що хотіли би досконало володіти своїм тілом, зробити його гнучким, пластичним, навчитися красиво рухатися і відчувати себе упевнено в будь-яких ситуаціях.
Форма одягу: зручний спортивний одяг, який підкреслить вашу жіночність, чешки, балетки, також знадобиться спеціальне танцювальне взуття.

 

 

Приходите к нам и мы научим Вас танцевать красиво и соблазнительно, поможем развить пластику и грациозность ( да, и не забывайте, что любой танец помогает поддерживать себя в отличной физической форме, а это тоже не мало).

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Наша адреса:

м. Львів,вул. Мельника, 18

(вхід зі сторони відкритих тенісних кортів)

Палац спорту «Україна»

перший поверх
+380 32 237-73-22
+380 67 960-67-88

другий поверх
+380 32 238-04-48
+380 96 129-80-97