Крав мага

( 0 Голосов ) 

 

Крав мага? (івр. ??? ????? — «контактний бій») — розроблена в Ізраїлі військова система рукопашного бою, що акцентується на швидкій нейтралізації загрози в умовах реального життя. Система стала відома після того, як була прийнята на озброєння різними ізраїльськими силовими структурами.
Походження назви
Назва на івриті означає «ближній (контактний) бій» (мага (івр. ????) — контакт, крав (івр. ????) — бій), та відноситься до бою при фізічній взаємодії з супротивником, на відміну від бою із застосування зброї на відстані (хоч в крав мага вивчаються сучасні види зброї).
Основні принципи
В крав мага не існує певних правил та немає різниці між тренуванням чоловіків та жінок. Система не є спортивною, відсутня спеціальна форма одягу та змагання. Всі прийоми концентруються на максимальній ефективності в реальних умовах. Робиться акцент на ураження больових точок (очі, пах), удари головою та інші прийоми, а також імпровізоване використання будь-яких доступних предметів. Також показується необхідність дотримання норми не перевищення меж самооборони.

Крав мага не базується на філософській системі, як східні єдиноборства. Її призначення — забезпечити фізичне виживання, а не духовний розвиток. Тому основою крав мага є наукові дослідження рефлексів людини.
Організації
The Israeli Krav Maga Association (IKMA) — найстаріша організація крав мага, заснованя в 1978 году Імі Ліхтенфельдом. IKMA знаходиться в Ізраїлі.
The International Krav Maga Federation (IKMF) — Ізраїль.
The Krav Maga Federation/Krav Maga International-Kapap — Ізраїль.
Krav Maga Worldwide — США.
Israeli Krav International (IKI) — Ізраїль.
Krav Maga Foundation (KMF) — незалежна організація.

 

Наша адреса:

м. Львів,вул. Мельника, 18

(вхід зі сторони відкритих тенісних кортів)

Палац спорту «Україна»

перший поверх
+380 32 237-73-22
+380 67 960-67-88

другий поверх
+380 32 238-04-48
+380 96 129-80-97