Фіт-бол

( 0 Голосов ) 

 

Фітбол є одні з видів фітнесу-програм, пропонованих в сучасних спортивних клубах. Фітбол набуває всього велику популярність серед людей, що піклуються про свою фігуру і здоров'я. Фітбол — це назва не лише фітнесу-програми, але і основного тренажера, використовуваного в даному вигляді гімнастики. Він є гімнастичним ортопедичним м'ячем діаметром від 45 до 95 см. залежно від росту. Фітбол включає звичайні вправи, які виконуються сидячи або лежачи на ортопедичному м'ячі. Цей різновид фітнеса допомагає розвинути гнучкість, виправити поставу. Фітбол дуже корисний для хребта і попереку, оскільки заняття допомагають зняти втому. Крім того, розвиваються всі групи м'язів. Вправи з фітболом розвивають не лише зовнішні, але і глибинні м'язи. Ці вправи формують сідниці і стегна, допомагають розвинути черевний прес. Заняття фітбол-аєробікою дають можливість тренування вестибулярного апарату, розвитку координації рухів, а також знімає додаткове навантаження на хребет, що дозволяє людям з проблемами хребта, людям з надлишковою вагою, відчувати себе досить комфортний при заняттях фітболом. Гімнастика на фітболе, який м'яко пружинить, корисна при варікозному розширенні вен, остеохондрозі і артритах. Ета щадна, але ефективна аеробіка - відмінний спосіб привести себе у форму! Гімнастика на фітболі підходить всім, оскільки головна функція фітбола - розвантажити суглоби, коли це необхідно. Ви можете займатися фітболом, щоб скинути вагу, підтягнути м'язи або просто покращити самопочуття.
Що таке фітбол?

Что такое фитбол? Фітбол це оригінальний кольоровий гімнастичний мяч, за допомогою якого можна значно поліпшити своє самопочуття, фігуру і поставу. Крім того, заняття на фітболі піднімають настрій і сприяють боротьбі зі стресом і депресією.

Фітбол родом зі Швейцарії, однак сьогодні цей диво-кулю завоював любов багатьох людей по всій земній кулі. Створила фітбол в 50-х роках ХХ століття лікар Сюзан Кляйнфогельбах спочатку дане пристосування використовувалося для занять гімнастикою хворими на ДЦП людьми.

Ефект, який мали заняття на фітбол, був разючим а тому їх незабаром стали рекомендувати як поновлюючої терапії для людей, які мають травми хребта та опорно-рухової системи в цілому. Вправи на фітбол сприяли швидшому одужанню, поліпшенню процесів регенерації та обміну речовин в тканинах, мязах і міжхребцевих дисках.

Незабаром про те, що таке фітбол і яке його вплив, дізнався весь світ. Сьогодні жоден фітнес-центр і жоден пологовий будинок не обходиться без цього диво-тренажера. Він використовується як самостійно, так і в якості компонента різних фітнес-методик, наприклад, вправ пілатес або аеробіки. Крім того, купити фітбол додому може кожен з нас це недороге задоволення, яке до того ж займає небагато місця.

Користь занять на фітбол

Что такое фитбол? Вправи на фітбол сприяють корекції фігури, підвищують тонус мязів всього тіла (включаючи роботу серця), покращують роботу дихальної системи, удосконалюють координацію і рівновагу, сприяють удосконаленню роботи вестибулярного апарату.

Заняття на фітболі рекомендовані людям із зайвою вагою, які пережили травму хребта, страждають варикозним розширенням вен, артрит і остеохондрозом. Принадність фітбол-аеробіки ще й у тому, що вона проста і не вимагає ніякої підготовки, а тому підходить людям з мінімальним рівнем натренованості. Фітбол не має обмежень у віці і ідеальний як щадних тренувань для літніх людей.

Окремо хочеться сказати про те, що таке фітбол для вагітних жінок. Цей диво-тренажер активно використовується в останні роки для гімнастики вагітних, а також як незамінний помічник майбутньої мами в пологах. Він допомагає підсилити приплив крові до мязів, розтягнути їх, розслабити хребет і суглоби.

Це також відмінний засіб для першої гімнастики малюка. Сьогодні пункт купити фітбол стоїть одним з перших в списку необхідних речей для новонародженого. Заняття на фітболі сприяють удосконаленню вестибулярного апарату дитини, зняттю тонусу мязів у грудничка, полегшенню стану малюка після деяких пологових травм. Крім того, це просто весело і цікаво тому заняття на фітболі показані і абсолютно здоровим діткам.

Наша адреса:

м. Львів,вул. Мельника, 18

(вхід зі сторони відкритих тенісних кортів)

Палац спорту «Україна»

перший поверх
+380 32 237-73-22
+380 67 960-67-88

другий поверх
+380 32 238-04-48
+380 96 129-80-97