Тай-бо

( 0 Голосов ) 

 

Тай-бо - це сучасний напрям у фітнесі, високо інтенсивна програма, що включає в себе рухи і прийоми з таких видів спорту як бокс, тхеквондо, карате, змішані з базовими аеробними кроками і доповнені класичними силовими вправами. Тай-бо - це заняття, яке вчить людину, як керувати своїм тілом.

Тай-бо - це програма, яка поєднує в собі найкраще з різних бойових дисциплін, що робить тіло міцним, підтягнутим і красивим. Тай-бо - це поєднання самоконтролю, притаманного бойовим мистецтвам, зосередженості, реакції і сили, що відрізняють бокс, а так само поєднання ритму, притаманного танцям. На основі тай-бо було розроблено такий напрямок у фітнес індустрії як Батука.

Бойові мистецтва і бокс розвивають силу, швидкість, рівновагу і реакцію. Танцювальні рухи виробляють витривалість, розвивають почуття ритму, покращують координацію і дуже добре впливають на серцево-судинну систему. На заняттях тай-бо робиться безліч ударів ногами, за рахунок чого можна відмінно підтягти їх і схуднути в руках, і інтенсивно працюють руки, за рахунок чого спалюється маса калорій. Вправи тай-бо - це набагато більше, ніж бойові мистецтва, бокс і танці. Тренування тай-бо поєднує найкраще з цих напрямків. Саме у цьому полягає його перевага перед звичайним фітнесом. Навчаючись філософії і методам тай-бо, можна навчитися захистити себе. Хоча дуже хочеться сподіватися, що вам ніколи не потрапити в ситуацію, коли ви повинні будете застосувати ці навички, але всяке може трапитися і завжди потрібно бути готовим до неприємних несподіванок. Практика тай-бо дає технічні навички, швидкість реакції, упевненість, що може коли-небудь стане в нагоді і врятувати життя.

Сенс фітнес Тай-бо, завдяки якому вже не перше десятиліття ця фітнес-програма є популярною, полягає в тому, що розвивається не тільки сила і інші фізичні навички. Тренування тай-бо допомагає мільйонам людей в усьому світі не тільки втратити зайві кілограми, але, що більш важливо, допомагає змінити самооцінку, подолати страхи і стати більш впевненим у собі.

Наша адреса:

м. Львів,вул. Мельника, 18

(вхід зі сторони відкритих тенісних кортів)

Палац спорту «Україна»

перший поверх
+380 32 237-73-22
+380 67 960-67-88

другий поверх
+380 32 238-04-48
+380 96 129-80-97