ABT

( 0 Голосов ) 

 

ABT фітнес - це тренування м'язів преса, ніг, сідниць і низу спини (попереку).

Це поєднання аеробних і анаеробних навантажень, причому останнім віддається перевага. ABT заняття доступні всім і кожному, незважаючи на рівень фізичної підготовки, вік і стан здоров'я. Тут немає виснажливих, зневоднюючих і монотонних вправ. Саме тренування по займає мінімум часу, а позитивний ефект досягається за рахунок правильно підібраних вправ і ефективної тренувальної програми.

Заняття рекомендуються всім без винятку для підтримки м'язів живота і ніг у тонусі, для корекції або підтримки стрункості фігури, для боротьби з надмірною вагою і целюлітом. У порівнянні з іншими видами спорту однаковий результат при заняттях ABT досягається протягом удвічі, а то й утричі меншого часу. Даний від фітнес-навантаження - це справжня знахідка для тих, хто бажає зберегти форму, але не має для цього багато часу.

Про користь вже багато написано, але чи є шкода, побічні ефекти? Як показує практика, ABT заняття не здатні заподіяти шкоди здоров'ю і самопочуттю людини. Вони абсолютно нешкідливі і цілком безпечні. Тут немає надмірних навантажень, не використовується «хімія» та спортивне харчування - така потреба елементарно відсутня. Головне - щоб результат був досягнутий безпечним шляхом.

Наша адреса:

м. Львів,вул. Мельника, 18

(вхід зі сторони відкритих тенісних кортів)

Палац спорту «Україна»

перший поверх
+380 32 237-73-22
+380 67 960-67-88

другий поверх
+380 32 238-04-48
+380 96 129-80-97