Стріп пластика

( 0 Голосов ) 

 

Ви хочете розкрити свою внутрішню сексуальну енергію, пробудити чуттєвість, відчути себе більш бажаною, прекрасною та привабливою?
Тоді, саме для цього, ми пропонуємо Вам заняття стриппластикою.
З кожним днем стриппластика завойовує Львів та збільшує кількість прихильниць. І не дивно, адже стрип-танець (популярно вживати словосполучення стріп денс) — це найсексуальніший спосіб зганяти калорії, і, хоча заняття не вимагають великих фізичних зусиль, це відмінне фітнес-тренування з максимальним задіюванням м'язів рук, грудей, живота, ніг і сідниць.
Стриппластика будується на стретчінгу (вправи направлені на поліпшення гнучкості і пластики тіла), вивченню танцювальних рухів, постановці танцю, акторській майстерності для виразнішого і спокусливішого виконання танцю.
Головне завдання уроків стриппластики – сподобатися самій собі в русі настільки, наскільки б ви хотіли подобатися чоловікам.
Гнучкість, пластичність та сексуальність — таємна фантазія майже кожної жінки, адже вміння спокусливо показати себе у феєрверку танцю, зберігши при цьому легкість і невимушеність, підсилюють привабливість жінки, роблять її чарівною в очах чоловіка.
Програма пыдходить усім бажаючим, що хотіли би досконало володіти своїм тілом, зробити його гнучким, пластичним, навчитися красиво рухатися і відчувати себе упевнено в будь-яких ситуаціях.
Форма одягу: зручний спортивний одяг, який підкреслить вашу жіночність, чешки, балетки, також знадобиться спеціальне танцювальне взуття.

 

 

Приходите к нам и мы научим Вас танцевать красиво и соблазнительно, поможем развить пластику и грациозность ( да, и не забывайте, что любой танец помогает поддерживать себя в отличной физической форме, а это тоже не мало).

Наша адреса:

м. Львів,вул. Мельника, 18

(вхід зі сторони відкритих тенісних кортів)

Палац спорту «Україна»

перший поверх
+380 32 237-73-22
+380 67 960-67-88

другий поверх
+380 32 238-04-48
+380 96 129-80-97