Body Sculpt

( 0 Голосов ) 

 

Body Sculpt - вид силового тренування, що проходить в аеробному режимі, метою якого є розвиток м'язової сили і створення м'язового рельєфу, для чого протягом заняття застосовується все наявне в арсеналі фітнес-залу обладнання, але в першу чергу, це гантелі, бодібари і гумові амортизатори.

На заняттях Body Sculpt працюють усі основні групи м'язів, на відміну від вузько направлених течій фітнесу. Тому «скривдженою» не залишиться жодна частина тіла. Руки, ноги, прес, сідниці, стегна, спина - все буде опрацьовано в належній мірі.

Силовими підходами Ви будите нарощувати і зміцнювати м'язи, створюючи їх рельєф, а під час аеробної частини інтенсивно спалювати калорії. Тому власникам пишних форм не варто боятися накачати м'язи під жиром та стати ще більшими. Вага та жировий прошарок на тренуваннях Body Sculpt теж будуть зменшуватися, можливо, трохи менш інтенсивно, як, наприклад, на степ-аеробіці. Зате Body Sculpt пропонує працювати над своїм тілом відразу в двох напрямках.

Варто відзначити, що Body Sculpt підходить для людей різних фізичних можливостей. Адже навантаження, створюване додатковим обладнанням, варіюється, її можна в ході заняття зменшувати або збільшувати, виходячи з власних відчуттів.

Наша адреса:

м. Львів,вул. Мельника, 18

(вхід зі сторони відкритих тенісних кортів)

Палац спорту «Україна»

перший поверх
+380 32 237-73-22
+380 67 960-67-88

другий поверх
+380 32 238-04-48
+380 96 129-80-97