Йога

( 0 Голосов ) 

 

Йога - найдавніше мистецтво комплексного розвитку тіла, розуму і духу людини, що зародилося в Індії, нині завоювало весь світ як одна з найбільш ефективних систем самовдосконалення людини.

Цікавий факт

Є такий термін, як йога для вагітних. Вона рахується однією з найефективніших гімнастик, що готують жінку до майбутніх пологів.

Також йога для вагітних сприяє спілкуванню матері з майбутнім немовлям протягом періоду вагітності.

Заняття йогою дозволяють людині познайомитися зі своїм тілом і зробити його своїм помічником. Вони доступні для людей різного віку, незалежно від наявності досвіду, стану здоров'я і рівня фізичної підготовки. І на відміну від звичайних фізичних вправ, заняття йогою побудовані на балансі між напругою і розслабленням, вони не викликають відчуття втоми у практикуючих.

Цікавий факт

Йогою займаються всі фрідайвери - люди що пірнають без аквалангу на максимально можливий час. Уроки йоги для фрідайверів початківців дозволяють їм затримувати дихання на 3 хвилини вже через тиждень занять.

Що це?

Перевірена тисячоліттями практика розвитку особи через фізичне вдосконалення тіла до внутрішньої гармонії.

Мета:

поліпшити психоемоційний стан

розвинути гнучкість, витривалість

Результати:

регулярні заняття йогою допоможуть вам впоратися з багатьма хворобами, відчути себе упевненіше і вільніше

До речі:

тренування личить АБСОЛЮТНО для всіх

Не дивуйтеся, але модним терміном стретчинг називається звична всім з дитинства гімнастична процедура - розтяжка. Саме стретчингом займаються нині практично всі професійні спортсмени безпосередньо перед тренуванням або змаганнями.

Люди, що періодично практикують стретчинг, відзначають значне зменшення часу, необхідного на відновлення організму після фізичного навантаження.

Цікавий факт Американський колледж спортивної медицини (ACSM - заклад, який встановлює стандарти у світі фітнесу) рекомендує виконувати стретчінг на протязі від 10 до 60 секнуд мінімум, щоб максимально розігріти м’язи.

Якщо все зроблено вірно, розігріті м’язи будуть розтягуватись, знизиться артеріальний тиск та зніметься стрес

Стретчинг дає чимало переваг:

Суглоби стають більш рухомими, в результаті чого збільшується гнучкість.

Найкраща профілактика проти відкладення солей.

Зосереджене, глибоке дихання сприятливо впливає на головний мозок, особливо після трудового дня.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Наша адреса:

м. Львів,вул. Мельника, 18

(вхід зі сторони відкритих тенісних кортів)

Палац спорту «Україна»

перший поверх
+380 32 237-73-22
+380 67 960-67-88

другий поверх
+380 32 238-04-48
+380 96 129-80-97