Фітнес для дітей

( 0 Голосов ) 

 

Фітнес для дітей

Фітнес для дітей — це яскраві, позитивні емоції, радість від долання труднощів і перешкод, цікаве спілкування, нові друзі і користь для дитячого здоров’я.

Фітнес-центр "E.G.O. Club" пропонує заняття з дитячого фітнесу, що направлені на підтримку і зміцнення здоров’я. Про особливості baby-фітнесу розповіла тренер центру "E.G.O. Club" з дитячого фітнесу, педагог-хореограф, Аліна Мотлюк.

Які особливості дитячого фітнесу?

Дитячий фітнес включає елементи класичної, сучасної хореографії, аеробіки, гімнастики та інше. Спеціально підібрані вправи позитивно впливають на розвиток координації, ритміки, зміцнення постави. Заняття фітнесом у групі розвивають особистість дитини, дисциплінують і додають впевненості. Спілкуючись між собою, дітки починають краще розмовляти, стають комунікабельними. Займаючись фітнесом, дитина отримує радість від танців, музики і гри. Дитячий фітнес передбачає індивідуальний підхід до кожної дитини, він менш травматичний, ніж заняття у спортивних секціях.

Який позитивний вплив здійснює фітнес на дитячий організм?

Спеціально складені програми забезпечують гармонійний всебічний розвиток дитини, вчать працювати в команді і загартовують організм. Грамотно підібрані вправи корегують поставу, попереджають і виправляють плоскостопість, проблеми з опорно-руховим апаратом, зміцнюють серцево-судинну систему. Заняття дитячим фітнесом розвивають силу, гнучкість, витривалість, відчуття ритму, артистизм та інше.

Які відмінності між дитячим і дорослим фітнесом?

Дитячий фітнес відрізняється від занять для дорослих у першу чергу тим, що дітей потрібно зацікавити спортом. Малюки приходять на заняття не для того, щоб конкретно займатися спортом, як дорослі. Вони хочуть весело провести час, побігати, пострибати, погратися. Тому кожне заняття має чимось відрізнятися, бути захопливим і пізнавальним.

Чим відрізняється дитячий фітнес від занять фізкультурою?

Фітнес для дітей на відміну від звичайних занять фізкультурою проходить весело і невимушено, тут немає чітко прописаних вправ. На уроках фізкультури є своя програма, діти мають виконувати відповідні вправи в певній послідовності. На фітнесі малюки самі обирають хід заняття, і те з чим займатися: з палицями, м’ячиками, чи колами. Якщо погода погана, і дітки сонні — ми беремо килимки і робимо простіші вправи, все відбувається у спокійному ритмі. Якщо ж діти енергійні і в піднесеному настрої, тоді заняття проходять активно. До діток слід підлаштовуватися і не змушувати виконувати вправи, а заохочувати.

Які є протипоказання для занять фітнесом?

Якщо у дитини є проблеми зі здоров’ям, то слід проконсультуватися з лікарем, чи можна їй займатися і принести довідку. Діткам, у яких є проблеми з серцем, не можна перевантажуватися. Адже на фітнесі вони постійно рухаються, дитинка може не помітити і забігатися. В таких випадках краще уникати подібних занять.

З якого віку діти можуть займатися фітнесом?

У нашому центрі є декілька вікових груп. Найменша — "бейбі", у якій займаються малюки віком від трьох до п’яти років. Група складається максимум з 7 малят, а заняття проходять лише два рази на тиждень. Середня група "кідс" для дітей від 6 до 10 років. "Юніор" — група для старших дітей віком від 10 до 14 років. Заняття для найменших тривають 35 хвилин, у групі "кідс" — 40 хвилин, а в старшій — 45 хвилин.

Чим відрізняються заняття у різних вікових групах?

Дуже важливо зацікавити дітей, щоб їхня увага не розсіювалася. Фітнес для найменших діток проходить у вигляді гри або казки і має свої особливості: я веду їх, ніби у казкову країну, чи в зоопарк. Малюки роблять вправи, імітуючи рухи тварин — ходять, як мишки чи котики; виконують фізичні вправи і водночас вимовляють різні звуки — ричать, як леви тощо. Заняття для дітей старших шести років зазвичай проводяться у формі захоплюючих спортивних ігор. Фітнес для найстаршої вікової групи схожий на заняття для дорослих, однак передбачає менше навантаження.

Наша адреса:

м. Львів,вул. Мельника, 18

(вхід зі сторони відкритих тенісних кортів)

Палац спорту «Україна»

перший поверх
+380 32 237-73-22
+380 67 960-67-88

другий поверх
+380 32 238-04-48
+380 96 129-80-97