Функціональний тренінг

( 0 Голосов ) 

 

Функціональний тренінг – один із найпопулярніших напрямків у сучасному фітнесі, і цим він у першу чергу зобов’язаний своєрідному погляду на кінцеву мету фітнес-занять.
На відміну від традиційних видів, таких як силовий і тренінг аероба, функціональний тренінг спрямований на «створення» тіла максимально пристосованого для життя, а не тільки для журнальних обкладинок чи захоплених поглядів оточуючих.


Яка користь від великих м’язів або мінімального вмісту жиру, якщо необхідно утриматися на льоду чи вчасно відскочити від небезпеки? Функціональний тренінг – це комплекс вправ і методів, спрямований на всебічну оптимізацію вашої фізичної форми, аби максимально адаптувати тіло до навколишніх умов життя.
Чи задумувалися ви, скільки рухів виконуєте щодня, скільки м’язів використовуєте і на скільки комфортно й упевнено почувається в умовах навколишнього середовища? Ігри з дітьми на дворі, прибирання в квартирі, заняття спортом, звичайні підйоми східцями, та й просто нахилитися за чимось чи потягнутися на полицю – все це вимагає від вашого тіла функціональної сили, гнучкості, рівноваги і координації. На жодному стандартному тренажері не змоделюєш усі рухи, які тим не менше є невід’ємною частиною буденного життя. Можна роками займатися силовими тренування, побудувати собі рельєфне і привабливе тіло, але зрештою виявитися абсолютно не готовим до величезного розмаїття “випробувань”, яким наше тіло піддається поза стінами спортклубу. Саме тут нам у пригоді стає функціональний тренінг.
Головний принцип заняття – задіяти й активізувати щонайбільшу кількість м’язів одночасно, а також, моделюючи повсякденні рухи, навчити ваше тіло швидко реагувати на зміну положення тіла як в динаміці, так і в статиці, при цьому утримуючи хребет у правильному положенні. Вправи підібрані так, щоб задіяти велику кількість дрібних м’язів-стабілізаторів, які при виконанні більшості інших вправ не працюють або працюють неефективно. Ці глибокі м’язи відповідають за те, на скільки швидко здатне ваше тіло пристосуватися до роботи в будь-якому положенні. Саме вони відповідають за рівновагу, баланс, гнучкість, упевненість рухів і координацію. Крім того, функціональний тренінг забезпечує оптимальне навантаження на скелет і зв’язки. При цьому відсутнє перенапруження в хребтові та суглобах, знижується ймовірність травм, що виникають через неприродне положення частин тіла під час тренувань.
Функціональний тренінг – високоінтенсивне тренування, що вимагає великих енерговитрат. А отже, є прекрасним засобом для корекції фігури. І що найважливіше, не має протипоказань. Чудово доповнюючи традиційні силові та аеробні заняття, функціональний тренінг проходить як з додатковим устаткуванням, так і без нього. Підходить для усіх рівнів підготовки.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Наша адреса:

м. Львів,вул. Мельника, 18

(вхід зі сторони відкритих тенісних кортів)

Палац спорту «Україна»

перший поверх
+380 32 237-73-22
+380 67 960-67-88

другий поверх
+380 32 238-04-48
+380 96 129-80-97