ABT

( 0 Голосов ) 

 

ABT фітнес - це тренування м'язів преса, ніг, сідниць і низу спини (попереку).

Це поєднання аеробних і анаеробних навантажень, причому останнім віддається перевага. ABT заняття доступні всім і кожному, незважаючи на рівень фізичної підготовки, вік і стан здоров'я. Тут немає виснажливих, зневоднюючих і монотонних вправ. Саме тренування по займає мінімум часу, а позитивний ефект досягається за рахунок правильно підібраних вправ і ефективної тренувальної програми.

Заняття рекомендуються всім без винятку для підтримки м'язів живота і ніг у тонусі, для корекції або підтримки стрункості фігури, для боротьби з надмірною вагою і целюлітом. У порівнянні з іншими видами спорту однаковий результат при заняттях ABT досягається протягом удвічі, а то й утричі меншого часу. Даний від фітнес-навантаження - це справжня знахідка для тих, хто бажає зберегти форму, але не має для цього багато часу.

Про користь вже багато написано, але чи є шкода, побічні ефекти? Як показує практика, ABT заняття не здатні заподіяти шкоди здоров'ю і самопочуттю людини. Вони абсолютно нешкідливі і цілком безпечні. Тут немає надмірних навантажень, не використовується «хімія» та спортивне харчування - така потреба елементарно відсутня. Головне - щоб результат був досягнутий безпечним шляхом.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Наша адреса:

м. Львів,вул. Мельника, 18

(вхід зі сторони відкритих тенісних кортів)

Палац спорту «Україна»

перший поверх
+380 32 237-73-22
+380 67 960-67-88

другий поверх
+380 32 238-04-48
+380 96 129-80-97