Дитяча гімнистика

( 0 Голосов ) 

 

Гимнастика для малышей (детей дошкольного возраста)

Детская гимнастика, по мнению врачей, для развивающегося организма очень полезна. Особенно благотворное влияние она оказывает на сердечно-сосудистую, дыхательную и вегетативную систему организма. К сожалению, вегетососудистая дистония – основная болезнь школьников. Кроме того, детская гимнастика укрепляет иммунитет, повышает работоспособность и устойчивость организма к неблагоприятным условиям.

Детальніше...

Корекція постави

( 0 Голосов ) 

 

Формування та корекція постави в дітей дошкільного і шкільного віку

Оцінюючи фізичний розвиток дітей дошкільного віку, не треба за­бувати про поставу дітей, яка змінюється в них у різні вікові періоди. На кінець періоду дошкільного віку у здорової дитини хребет набуває звичайну форму з невеликим вигином вперед в шийному й попереко­вому відділах та до заду в грудному відділі.

Детальніше...

Дитяча зумба

( 0 Голосов ) 

 

Детская Зумба (Zumba для детей 5-7 лет) - это веселое и энергичное танцевальное занятие, под зажигательную музыку, специально подобранную для детей. Детская Зумба (Zumba dance, зумба-фитнес для детей) проводиться под музыку, которую любят все дети.
Детская Зумба (Zumba dance, зумба-фитнес для детей) - это простые, легкие для понимания и запоминания движения с элементами игр. Благодаря этому дети с удовольствием ходят на танцы. Они с удовольствием схватывают новые движения.
Зумба для детей развивает у детей навыки концентрации, улучшает координацию движений. Дети делают упражнения с легкостью и весельем, но в тоже время прорабатывают все группы мышц.

Детальніше...

Функціональний тренінг

( 0 Голосов ) 

 

Функціональний тренінг – один із найпопулярніших напрямків у сучасному фітнесі, і цим він у першу чергу зобов’язаний своєрідному погляду на кінцеву мету фітнес-занять.
На відміну від традиційних видів, таких як силовий і тренінг аероба, функціональний тренінг спрямований на «створення» тіла максимально пристосованого для життя, а не тільки для журнальних обкладинок чи захоплених поглядів оточуючих.

Детальніше...

Йога

( 0 Голосов ) 

 

Йога - найдавніше мистецтво комплексного розвитку тіла, розуму і духу людини, що зародилося в Індії, нині завоювало весь світ як одна з найбільш ефективних систем самовдосконалення людини.

Цікавий факт

Є такий термін, як йога для вагітних. Вона рахується однією з найефективніших гімнастик, що готують жінку до майбутніх пологів.

Детальніше...

АЕРОБІКА

( 0 Голосов ) 

 

Важливо знати, що на користь культуристові йдуть тільки помірні аеробні навантаження. Надмірне захоплення аєробикой не тільки не потрібно, але й шкідливо. Навіть якщо ви будете практикувати дуже помірну аєробику, частіше чим раз у тиждень, те вже цього вистачить, щоб знизилася сила, і взагалі результативність тренінгу з вагами пішла на спад. Далі в перспективі - перетренованість і травми.

Детальніше...

Сучасні танці

( 0 Голосов ) 

 

Серед багатства форм художнього мистецтва хореографія займає особливе місце. Хореографія, як жодне інше мистецтво, володіє багатьма можливостями для повноцінного естетичного удосконалення людини, для її гармонійного духовного та фізичного розвитку. В хореографічному мистецтві все більше знаходить застосування і розвитку сучасний танець, зі своїм розмаїттям стилів та напрямків. В дитячих позашкільних закладах, школах, навчальних установах створюються гуртки, студії, ансамблі сучасного танцю, в яких учні та молодь знаходять можливість зробити свої перші кроки у світ богині, покровительки танцю Терпсіхори.

Детальніше...

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Наша адреса:

м. Львів,вул. Мельника, 18

(вхід зі сторони відкритих тенісних кортів)

Палац спорту «Україна»

перший поверх
+380 32 237-73-22
+380 67 960-67-88

другий поверх
+380 32 238-04-48
+380 96 129-80-97